Zadania z religii dla klasy VII „a” i „b”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II (katecheza spoza podręcznika) proszę:

1. Wpisać w zeszycie temat: 100. rocznica urodzin Jana Pawła II – Naszego Patrona.
  2. Zrobić notatkę o życiu i nauczaniu/działalności Papieża (najważaniejsze daty: urodzin, śmierci, wyboru na papieża, kanonizacji itd., proszę skupić się przede wszystkim na działalności jako papieża: np. pielgrzymki, nauczanie itp.). Możecie korzystać z internetu, ksiązek, encyklopedii, albumów i wszelkich dostepnych źródeł.
  3. Wypisać 5 wybranych myśli/cytatów Jana Pawła II.
  4. Wysyłają tylko uczniowie, którzy do tej pory nie wysłali żadnych notatek z lekcji. Proszę wybrać dwa tematy, które były do tej pory i przesłać do 06. na adres mailowy mosel05@interia.pl. Jest to ważne, żebym mogła wystawić oceny na koniec roku. Po tym terminie drogą mailową podam oceny proponowane. Uczniowie, którzy do tej pory wysyłali notatki/zadania, są już zwolnieni z odsyłania opracowanych przez siebie tematów (choć zachęcam do dalszej pracy).

Katechetka E. Moskalewicz