Naszą wędrówkę do Rewala rozpoczęliśmy od godziny 7.00 w dniu 14-go maja. Po przyjeździe na miejsce zjedliśmy pyszny obiadek i po krótkim odpoczynku, brzegiem morza udaliśmy się na klif w stronę Trzęsacza, gdzie obejrzeliśmy pozostałą ścianę kościoła. W tym miejscu brzeg morski był wcześniej podmywany przez wody morskie i kościół uległ osunięciu do morza. W godzinach wieczornych  udaliśmy się nad morze, by podziwiać  zachód Słońca.

Kolejnego, pięknego, słonecznego dnia autokarem dojechaliśmy do Pogorzelicy, skąd deptakiem nadmorskim doszliśmy do Niechorza. Wdrapaliśmy się na latarnię morską, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć piękny nadmorski krajobraz. Motylarnia w Niechorzu była następnym pełnym uroku miejscem. Latające, przepiękne motyle z tropików mieliśmy w zasięgu ręki. Po powrocie do ośrodka, zjedzeniu obiadu i małym odpoczynku wybraliśmy się na basem. Wieczór spędziliśmy nad morzem podziwiając zachód Słońca.

Trzeciego dnia udaliśmy się do Zombilandu, gdzie wiele gier i zabaw urozmaiciło nasz pobyt w Rewalu. Po południu wybraliśmy się na zakupy. Po intensywnym dniu kąpiel w basenie była wielką przyjemnością. Zakończeniem dnia była wyprawa na zachód Słońca i pożegnanie z morzem.

W piątek, w ostatnim dniu naszego pobytu, po obfitym śniadanku ruszyliśmy w drogę powrotną do domu.

Wycieczka minęła nam w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie klas: 6a, 5a, 5b są bardzo zadowoleni z tego nadmorskiego wypadu.