W dniu dzisiejszym klasy VIII, VIIb i Vb, wyjechały do Poznania do Parku Linowego Pyrland. Oprócz podniebnych spacerów wśród koron drzew, uczniowie mieli możliwość usmażenia sobie kiełbasek w ognisku oraz wspólnego spędzenia czasu w ostatnich dniach roku szkolnego.

















