Drodzy Rodzice i Uczniowie
„Dla prawdziwego chrześcijanina, każda sytuacja nigdy nie jest beznadziejna. Chrześcijanin jest człowiekiem nadziei. I to nas wyróżnia.” Jan Paweł II Papież
W myśl słów patrona naszej szkoły, wszystkich uczniów, którzy z powodu pandemii siedzą w domach, zapraszamy do wzięcia udziału w ogromnym dziele charytatywnym, jakim jest wsparcie Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Prosimy o wykonanie pracy plastycznej na temat: „Uśmiech dla Służb w walce z koronawirusem”.
Prace mogą być wykonane dowolną techniką- może być rysunek, obrazek malowany lub grafika (format dowolny).
Przesyłać je należy w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan) codziennie na adres mailowy: wasielewski.r@gmail.com
Dziś jest to jedyna droga jaką można je przekazać.
Prace (oczywiście za zgodą rodziców) należy podpisać jedynie imieniem i podaniem wieku ucznia. Do zabawy zapraszamy tych najmłodszych oraz starszych „artystów”. Z akcją ruszamy już po świętach. Prace będą licytowane, a dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wyżej wymieniony cel. Przebieg licytacji będzie dostępny na stronie internetowej naszej szkoły. Darczyńców prosimy jednak o cierpliwość, ponieważ ze względów bezpieczeństwa zakupione „dzieła” zostaną przekazane dopiero po powrocie do szkoły.
Potraktujmy tę wspólną sprawę jako misję, do której wzywa nas nasz Patron Jan Paweł II.
Czekamy na Wasze prace!
Życzymy zdrowia!
Organizatorzy: P. Renata Kokorniak, P. Radosław Wasielewski.