Uczniowie klas I-III wzięli udział w ekologicznym konkursie wiedzy MAŁY EKOLOG
Wszyscy uczestnicy wykazali się świetną znajomością zasad dbania o naszą planetę!
Wyróżniono 22 osoby, które poradziły sobie najlepiej i zdobyły maksymalną liczbę punktów
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!
K.Rodak-Szala, M.Kulik

