Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, zarówno My nauczyciele, jak i Nasi uczniowie i Rodzice. Przyszło Nam zmierzyć się z nauką na odległość przez Internet, co nie jest łatwe, zwłaszcza dla dzieci, które nauczone są uczestnictwa w „tradycyjnych” lekcjach.

Trudno jest też być ze sobą przez cały czas i nie popadać w konflikty i liczne nieporozumienia. Ciężko jest też zmusić dzieci do rytmu dnia, w którym powinny się uczyć siedząc w domu.

Jednak nie jesteście Państwo sami w tej trudnej sytuacji, jeśli Wy albo Wasze dzieci, potrzebujecie wsparcia, rozmowy, porady to jestem dla Was!

Możecie mnie znaleźć na Facebooku i messengerze, ale także możecie pisać do mnie na meila: magda_lipowy@wp.pl.

Na swoim Facebooku, na bieżąco, umieszczam linki do stron internetowych, z których możecie czerpać pomysły na naukę przez zabawę, ale także na pomysły, jak wykorzystać wolny czas, po zdalnej nauce. Zaglądajcie do mnie i bawcie się dobrze 🙂

Możecie, także korzystać z pomocy specjalistów z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej ze Wschowy, która w związku z zaistniałą sytuacją kryzysową (zagrożenie epidemiologiczne) zapewnia wszystkim osobom potrzebującym wsparcie psychologicznego.

Porady dla potrzebujących wsparcia, udzielane będą telefonicznie.
Zgłoszenie potrzeby kontaktu z psychologiem możliwe jest w godzinach pracy placówki telefonicznie – PPP Wschowa 655402030 lub całodobowo na maila poradni ( pppwschowa@op.pl).

jak poradzić sobie z lękiem

Wasz pedagog Magdalena Lipowy-Nowak