Topic: Ways of learning.

Hello my students! Dzisiaj przed nami rozmowa na temat sposobów nauki. Proszę zastanówcie się jakie sposoby nauki są przedstawione na obrazkach 1-4 w zadaniu 1/41. Do opisu każdego zdjęcia możecie używać wyrażeń z ramki. Zadanie proszę zróbcie pisemne, do każdego zdjęcia ułóżcie 2-3 zdania (podpowiedź: oprócz sposobu nauki możecie również powiedzieć co widzicie na obrazku, co robią dane osoby lub jak są ubrane).

Po wykonaniu tego zadania, proszę zróbcie zadanie 3b/41. Mierzymy się również z zadaniem 2/44 (jeśli potrzebujecie przypomnieć sobie czasy gramatyczne, odnoszę Was do repetytorium gramatycznego w Waszej książce od strony 160, tam znajdziecie opisy czasów).

Jako ostatnie dziś wypowiedź pisemna, a więc zadanie 5/45. Proszę, aby Wasz list miał od 50 do 120 słów. Policzcie i napiszcie obok ilość słówek – będę to kontrolować.

Wykonane zadania odsyłamy na pocztę e-mail: englishewelina@gmail.com do piątku 15.05.2020.

Have a nice day.

Ewelina.

HOMEWORK:

• 1/41 (pisemnie, w zeszycie)
  • 3b/41