Organizatorzy akcji w naszej szkole składają serdeczne podziękowania, tym wszystkim, którzy wsparli to szlachetne przedsięwzięcie.
Jednocześnie informujemy , że jeszcze przed Świętem Zmarłych, znicze zebrane podczas nasze akcji zapłonęły w Warszawie i Lwowie, upamiętniając poległych za Ojczyznę.

Miłą i niespodziewaną informację  otrzymaliśmy od Dyrektora z zaprzyjaźnionej szkoły w Witoszycach. Otóż, nasze  lampiony pojechały również na Litwę. W  tych dniach zadumy i  pamięci o zmarłych, zostaną zapalone w miejscowości Zułowo.  W dworze Zułów przyszedł na świat  Józef Piłsudski. Na cmentarzu na Rossie w Wilnie, zostaną również złożone w mauzoleum Matka i Serce Syna. Jest to grób matki Józefa Piłsudskiego i miejsce, gdzie spoczywa serce Marszałka Polski.
Dziękujemy!
,, Nie umiera ten, kto żyje w sercach naszych”