Uczniowie klas I-III wzięli udział w ekologicznym konkursie wiedzy MAŁY EKOLOG

Wszyscy uczestnicy wykazali się świetną znajomością zasad dbania o naszą planetę!

Wyróżniono 22 osoby, które poradziły sobie najlepiej i zdobyły maksymalną liczbę punktów

​Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

K.Rodak-Szala, M.Kulik