Dnia 03.12.2020 r. Burmistrz Miasta i Gminy w Szlichtyngowej Pani Jolanta Wielgus i dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej Daniel Mika zostali zaproszeni na spotkanie z Ministrem Edukacji Narodowej Panem Przemysławem Czarnkiem, z Wojewodą Lubuskim Panem Władysławem Dajczakiem i Lubuskim Kuratorem Oświaty Panią Ewą Rawą do Lubiszyna. Podczas spotkania minister przekazał naszej szkole 25 tabletów i 2 tablice interaktywne.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlichtyngowej została wyróżniona jako jedna z trzech w województwie lubuskim.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Pana Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka za świąteczny prezent, Pani Kurator za miłą niespodziankę do świetlicy (zdjęcie).

Daniel Mika